Series
Ratings
71
BigRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 1.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 0.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0