Series
Ratings
23
Emily in ParisRated ★ 5.0
Strongest DeliverymanRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.0
Catch The GhostRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Amazing SaturdayRated ★ 4.5
EncounterRated ★ 1.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0