Series
Ratings
75- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0
- The Grand TourRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Grand TourRated ★ 5.0