Series
Ratings
20
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0

Good DoctorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0