Series
Ratings
14
While You Were SleepingRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0

Dr. RomanticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
JumongRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0