Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 4.5
Little Fires EverywhereRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0

I Live AloneRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0