Series
Ratings
66- Lucky LouieRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.0
HouseRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 1.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
MerlinRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0