Series
Ratings
21
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 4.5
- The LandRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Nonstop 5Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0