Series
Ratings
182- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 1.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The MiddleRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 4.0