Series
Ratings
123- AemaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0- AdolescenceRated ★ 3.5

Beyond EvilRated ★ 2.5- Transit GirlsRated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
- QueenmakerRated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- A Dance From AfarRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0