Titles you rated
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
- IldajongsaRated ★ 3.5
- BargainRated ★ 1.5
- LostRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5- The Good DetectiveRated ★ 3.5