Series
Ratings
354- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 3.5
- MaidRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0- The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0- 모든 패밀리Rated ★ 4.0
- The L Word: Generation QRated ★ 3.0
The Wilds Season 1Rated ★ 3.0- The Bear Season 2Rated ★ 3.5
- This Is Going to HurtRated ★ 4.0
- SpecialRated ★ 3.0
- Abbott Elementary Season 1Rated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5- Baby ReindeerRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.0- Bob's BurgersRated ★ 4.0