Series
Ratings
136
OutlanderRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- MaidRated ★ 4.0
- LostRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- A Small LightRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Our Little Summer VacationRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 3.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5- Youn's KitchenRated ★ 3.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5