Series
Ratings
26
HeroesRated ★ 5.0- MisaengmulRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Addicted HeroinRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0