Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5