Series
Ratings
105- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 4.5
- Melo MovieRated ★ 5.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0