Series
Ratings
98
Muddy Dining TableRated ★ 1.5- The Art of SarahRated ★ 2.0
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.5
AnnaRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.0- HierarchyRated ★ 1.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
- My NameRated ★ 3.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
- Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.5

Shadow BeautyRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 2.5- Pyramid GameRated ★ 2.5
- Man Vs BabyRated ★ 2.5
MineRated ★ 4.5- Battle for HappinessRated ★ 4.0
- Unlock the BossRated ★ 2.5
- The Witch's DinerRated ★ 3.0
- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
- 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 1.5