Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Invisible ManRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 4.0