Series
Ratings
34
Slam DunkRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- Nature - Penguin Post OfficeRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0- AsterRated ★ 4.5
- 3rd RepublicRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- Jang Hee BinRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5- Love in Your BosomRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0