Movies
Ratings
558
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
PushRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5