Series
Ratings
69- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 2.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Rosen MaidenRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
ポケットモンスターRated ★ 3.0