Series
Ratings
12
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Saiyuki GaidenRated ★ 4.0- Pokémon: Mewtwo ReturnsRated ★ 1.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0- Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Please Save My EarthRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0- The PhantomRated ★ 3.0