Titles you rated
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 4.0- The TrunkRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0- EveRated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Olaf PresentsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0