Movies
Ratings
462
I Am LoveRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 0.5
Frances HaRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 3.5