Series
Ratings
123
Gossip GirlRated ★ 4.0- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The PoliticianRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0- AdolescenceRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
ClickbaitRated ★ 3.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5- The Bear Season 3Rated ★ 3.0
- Poker FaceRated ★ 3.5