Series
Ratings
45- Unknown SeoulRated ★ 5.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- My DearestRated ★ 4.5
- Not OthersRated ★ 4.0
- Doctor ChaRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 4.0- Behind Your TouchRated ★ 1.5
- One Day OffRated ★ 5.0
- Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5