Movies
Ratings
450
Poor ThingsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0- UnlockedRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0- The Surrogate WombRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.0