Series
Ratings
39- Their MarriageRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5- Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0- Owakare HospitalRated ★ 5.0
- SHUT UPRated ★ 5.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
The Crowned ClownRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
大地の子Rated ★ 5.0