Series
Ratings
51
ExtracurricularRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0