Series
Ratings
57
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Lucky LouieRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0