Series
Ratings
909- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 직장인들Rated ★ 4.0
- 직장인들Rated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 3.5
- NEW OLD BOYRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5

TV Animal FarmRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5