Series
Ratings
14- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0