Series
Ratings
25- Phantom Singer 2Rated ★ 4.0
- Phantom SingerRated ★ 4.0
- Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0
- Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.0
- Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0
- Hidden SingerRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0

Princess HoursRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 3.5

IRISRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.0