Series
Ratings
80
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
TerroirRated ★ 2.5
General Hospital 2Rated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0- Over the RainbowRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0
My Love PatzziRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 1.5
StyleRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
TripleRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5- Ohlala CoupleRated ★ 3.0