Series
Ratings
204- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0- You Season 4Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- PortobelloRated ★ 3.0
- Alias GraceRated ★ 4.5
- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 3.0
My Beautiful ManRated ★ 3.0- The Bear Season 1Rated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Black MirrorRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0