Titles you rated
- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0
- NingenkowaiRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Shoujiki FudousanRated ★ 4.0- The WhirlwindRated ★ 4.0
- On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
- King the LandRated ★ 0.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
UnfairRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0- Dear HeavenRated ★ 4.0
- I Am SoloRated ★ 4.5
- No, Thank You Season 2Rated ★ 4.0
- No, Thank YouRated ★ 4.5

VIPRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0