Series
Ratings
86
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
SmallvilleRated ★ 5.0
Mutant XRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0