Series
Ratings
60
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- What Comes After LoveRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5- Lovely RunnerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0