Series
Ratings
533- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 2.0- 짱구는 못말려 10Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 1.5- ひぐらしのなく頃に拡Rated ★ 3.0
When they Cry : KiraRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
When They Cry: ReiRated ★ 3.5
When They Cry: KaiRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- The SimpsonsRated ★ 4.0