Series
Ratings
42- The Price of ConfessionRated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
Flames of DesireRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0