Movies
Ratings
110
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 1.0
FrailtyRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 1.0
TedRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
A MillionRated ★ 1.0
Highway StarRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 1.0
In Another CountryRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0