Series
Ratings
14
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0