Series
Ratings
30- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Love All PlayRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Behind Your TouchRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.0
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5- Love and AnarchyRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5- Love and AnarchyRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0