Series
Ratings
204- Genie, Make a WishRated ★ 0.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- RevenantRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- King the LandRated ★ 0.5
- The Good Bad MotherRated ★ 2.5
- Black KnightRated ★ 1.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Legend HeroesRated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0