Series
Ratings
21
Princess HoursRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 3.5
Young Lady and GentlemanRated ★ 3.5
Mother of MineRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Homemade Love StoryRated ★ 3.5
King Maker: The Change of DestinyRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Beautiful Love, Wonderful LifeRated ★ 4.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Only OneRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0