Series
Ratings
357- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
- Love ScoutRated ★ 3.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- The ManipulatedRated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0- The TyrantRated ★ 2.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 0.5
- AemaRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0- KarmaRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Blood FreeRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5