Series
Ratings
94
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- A Shop for KillersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
BluemingRated ★ 4.0- Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0

At EighteenRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0- You and I Are Polar OppositesRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 4.0