Series
Ratings
23- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5