Titles you rated
- 떡의 나라Rated ★ 3.5
- K for KimbapRated ★ 2.5
Haken no HinkakuRated ★ 3.5- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- 주관식당Rated ★ 3.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
- Melo MovieRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
- Uncle SamshikRated ★ 2.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
UploadRated ★ 3.5