Series
Ratings
34
Dali & Cocky PrinceRated ★ 3.0- Cunk on EarthRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- CelebrityRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- The 8 ShowRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
YeonaeRated ★ 3.5- BantumyeongRated ★ 3.5
Dr. BrainRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 4.5